Кавуновий мед (бекмес) – унікальний продукт,виготовлявся тільки на Херсонщині.

Кавуновий мед (бекмес) – унікальний продукт, який в Україні виготовлявся тільки на Херсонщині. Невеликими обсягами його виготовляють в області й зараз – на базі одного з господарств зеленого туризму. Про це розповів секретар ГС “Асоціація виробників Херсонського кавуна” Юрій Палічев

Щоб виробництво кавуна було рентабельним, продукція повинна реалізовуватись максимально повно. І тут в нагоді стане відродження автентичних рецептів страв з кавуна, таких як кавуновий мед – бекмес, а також квашений кавун – продуктів, що є не тільки смачними, а ще й корисними, а головне – мають більшу додаткову вартість. Між іншим, бекмес – унікальний продукт, який в Україні виготовлявся тільки на Херсонщині. Невеликими обсягами його виготовляють в області й зараз – на базі одного з господарств зеленого туризму. Продукт користується гарним попитом серед туристів”

За  словами Юрія Палічева , є ідеї щодо створення інноваційних продуктів з насіння кавуна, яке також має багато корисних властивостей. Сучасні тренди здорового харчування, а також цікавість споживачів до харчових новинок та екзотики повинні сформувати попит на такі продукти.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *