Зеленський вручив ордени херсонським аграріям

Двох херсонських аграріїв нагороджено орденами, ще одному присвоєне почесне звання з нагоди  Дня працівників сільського господарства, що його відзначали у неділю, 17 листопада

Про це повідомляє Depo.Херсон із посиланням на відповідний Указ президента України Володимира Зеленського.

Орденом «За заслуги» II ступеня нагороджено тракториста-машиніста Торгового дому «Долинське» Павла Загодиренка. Підприємство розташоване у Чаплинському районі Херсонщини, зайняте вирощуванням сільськогосподарських культур та тваринництвом.

Також орденом «За заслуги» III ступеня нагороджено директора агрофірми «Гаван» Генрі Мелконяна. Агрофірма розташована у Каховському районі, зайнята вирощуванням зернових, овочів, баштанних культур тощо.

Окрім того, присвоєне почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України» директорові сільськогосподарського підприємства «Дружба» Володимиру Луговцю. Підприємство розташоване у Горностаївському районі, зайняте вирощуванням сільськогосподарських культур.  

В Указі йдеться, що херсонці відзначені за значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *